KOLĘDA 2017/2018

 

 

Kolęda 2017/2018

 

 

Piątek

01.12.

g.16.00

 

I

II

III

IV

 

Bpa Adamskiego 4, 2, 3b, 3a, 1

Bpa Adamskiego 11a, 11, 9c, 9b, 9a, 9

Bpa Adamskiego 12, 10, 8, 6

Bpa Gawliny 4, 2 i Bpa Kubiny 3

 

Sobota

02.12.

g.14.00

 

I

II

III

IV

 

Bpa Adamskiego 5 (od góry)

Bpa Adamskiego 13e, 13d, 13c, 13b, 13a, 13

Bpa Adamskiego 16, 14a, 14

Bpa Adamskiego 20, 18 i Bpa Kubiny 5

 

Niedziela

03.12

g. 14.00

 

 


II

III

IV

 Kard. Kominka 7, 3, 2, 1

Rochowiaka 18, 16, 14, 12, 10

Rochowiaka 20b, 20a, 20

Bpa Gawliny 5, 3, 1 i Bpa Kubiny 9, 7                                       

 

 Sobota

09.12

     g. 14.00

I

II

III

IV

 Bpa Lisieckiego 11, 9, 7

Koszarowa 10b, 10a, 10, 8c, 8b, 8a, 8

Koszarowa 15, 13, 11, 5c, 5b, 5a, 5, 3

Koszarowa 12f, 12e, 12d, 12c, 12b, 12a,12

 

Niedziela

10.12,

     g. 14.00

 

 I

II

III

IV

 Bpa Lisieckiego 21, 19, 17, 15, 13

Bpa Lisieckiego 29, 27, 25a, 25, 23

Bpa Lisieckiego 39, 37, 35, 33a, 33, 31

Bpa Lisieckiego 4 (114-55)

 Piątek

15.12

g. 16.00

 I

II

III

IV

 Bpa Lisieckiego 4 (54-1)

Bpa Lisieckiego 6 (114-55)

Bpa Lisieckiego 6 (54-1)

Bpa Lisieckiego 18, 16, 14, 12, 10, 8  

 

Sobota

16.12

g. 14.00

 

I

II

III

IV

 Strzelecka 17 (113-55)

Strzelecka 17 (54-1)

Strzelecka 21, 19, 15, 13, 11

Strzelecka 7, 5a, 5, 3a, 3, 6, 4, 2

 

Niedziela

17.12.

g. 14.00

I

II

III

IV

 Raciborska 54, 48a, 48, 38, 36, 34, 32

Raciborska 40 (od góry)

Raciborska 26, 24, 22, 18, 16a, 16, 14a, 14

Raciborska 35e, 35d, 35c, 35b, 35a, 35

 

Poniedziałek

18. 12.

g.16.00

 

I

II

III

IV

 

 Raciborska 33f, 33e, 33d, 33c, 33b, 33a, 33

Raciborska 31f, 31e, 31d, 31c, 31b, 31a, 31

Raciborska 19, 17, 13, 11, 9, 3

Pl. Rostka  3a, 3,2b, 2a, 2, 1 i Wilimowskiego 6, 4a, 4, 5a, 5, 3.               

 

Wtorek

19.12.

g. 16.00

 

 

I

II

III

IV

 

 Kozielska 16, 12, 10b, 10a,10, 8, 6

Kozielska 2, 4, 9, 7, 5, 3a, 3, 1a, 1

Skalna 2c, 2b, 2a, 2, 5, 3, 1

Mikołowska 17, 15a, 15, 13, 11, 9, 7, 5 i Kamienna 11, 7, 5, 3

 

Środa

20.12

g.16.00

 I

II

III

IV

Mikołowska 21, 19a, 19

Mikołowska 30, 28, 20b, 20a, 20, 18a, 18

Mikołowska 33b, 33a, 33

Mikołowska 39c, 39b, 39a, 39, 37

 

Środa

27. 12.

g. 16.00

I

II

III

IV

 Mikołowska 52, 54, 72, 53, 49a, 49, 47a, 47, 45

Mikołowska 48, 46a, 46, 44, 40 (od góry)

Jordana 19, 17, 13d, 13c, 13b, 13a, 13, 7

Jordana 12b, 12a, 12, 10, 6, 4, 2                         

 

Czwartek

28.12

g.16.00

 

 

 I

II 

III

IV

 Zajączka 30-1

Kilińskiego 52, 50, 48,  40, 38, 36,  32, 30, 28, 26, 24a, 24

Głowackiego 23a, 23, 21, 19, 17, 13, 8

Kilińskiego 21, 19, 17 (szkoła), 15, 22a, 22, 20, 16, 7, 5

 

Piątek

29. 12.

g. 16.00

 I

II

III

IV

 Barbary 21, 16a, 16, 14, 12, 9,7

Barbary 5g, 5f, 5e, 5d, 5c, 5b, 5a, 5, 3a, 3, 1

Barbary 10, 8, 6, 4

Żwirki  i  Wigury  15, 13, 11, 11a, 9

 

Sobota

30.12.

g. 14.00

 I

II

III

IV

 Żwirki  i  Wigury  32, 26, 24, 22, 16, 14, 12

Żwirki  i  Wigury  2, 4, 6, 10, 7, 5, 3a, 3, 1

Żwirki  i  Wigury  31, 29a, 29, 28, 27a, 27, 25a, 25, 23

Poniatowskiego 34 i Skłodowskiej 48, 47, 45, 43, 41, 39

 Wtorek

02.01

g.16.00

 I

II

III

IV

 Poniatowskiego 29a, 29, 30, 28, 26, 24, 22, 19, 17, 13

Poniatowskiego 18, 16b, 16a, 16, 14d, 14c, 14b, 14a,

Poniatowskiego 11, 9, 7, 5, 3, 1

Skłodowskiej 46, 42, 40, 38, 36

 

Środa

03.01

g.16.00

 

 I

II

III

IV

 Skłodowskiej 24, 14, 12a, 12, 10a, 10

Skłodowskiej 21, 19, 17, 15

Skłodowskiej 23, 25, 27, 29, 30

Plac OMP 4a, 4, 2 i Kordeckiego 3b, 3a, 1a, 1  

 

Czwartek

04.01

g. 16.00

 

 I

II

III

IV

 Plac OMP 5, 3, 1 i Kordeckiego 6, 5, 4a, 4b, 2, 2a

Stalmacha 23, 26a, 26, 22, 20, 18, 18a, 16

Kopernika  24, 16, 14a, 14, 12, 8

Drzymały 13, 9, 7, 5, 3a, 3, 1

Piątek

05.01

g.16.00

 I

II

III

IV

V

 Krzywa 9, 7, 5, 3, 12, 10a, 10, 8a, 8, 4, 2

Drzymały 17, 22, 20, 18, 12, 10, 8, 4

Batorego 9, 10, 8, 6, 4, 2a, 2, 1

Batorego 7, 5a, 5, 3a, 3 i Kopernika 13, 11, 9, 7, 4a, 2

Andrzeja 29, 27, 25, 23, 21b, 19, 15, 13a, 13

Niedziela

07.01

g. 14.00

I

II

III

IV

 Andrzeja 11a, 11, 9a, 9, 7a, 5a, 5, 3a, 3, 1a, 1

Andrzeja 16, 14, 12, 10, 8, 4a, 4, 2a, 2

Rymera 7, 5, 3, 1

Rymera 8a, 8, 6, 4, 2

 

Poniedziałek

08.01

g.16.00

 

I

II

III

IV

V    

 PCK 19, 9, 7, 10

PCK 8, 6, 2, 5, 3

Fliegera 18, 11, 9, 7, 5, 3

Fliegera 16 (od góry)

Fliegera 14 (od góry)

 Wtorek

09.01

g. 16.00

 

I

II

III

 IV

V   

 Fliegera 12 (od góry)

Fliegera 10, 8, 6, 4

Kościuszki 71, 67, 65, 59, 57a, 57, 55a, 55, 53a, 53, 51, 49, 47, 45, 41

Kościuszki 39b, 39a, 39, 37a, 37, 35, 33, 31b, 31a

Kościuszki 27a, 27, 25, 23, 19, 17, 15, 13

 Środa

10.01

g.16.00

 

I

II

III

IV

V

 Kościuszki 11a,11,9,7, 5a, 5,3 i Konopnickiej 2a, 2

Kościuszki 72, 70, 68, 60, 56, 54, 52

Kościuszki 50,48,46,44,42a,42,40,36a,36,34a,34,28,26

Kościuszki 24a, 24, 22, 18a, 18, 16a, 16, 14a, 14

Kościuszki 12a, 12, 10, 8a, 8, 6, 4, 2

 

niedziela

14.01.

g.14.00

 

 

 

 

 KOLĘDA DODATKOWA   

(Zgłoszenia przyjmuje kancelaria parafialna)

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)