Kolęda 2018/2019

 

KOLĘDA 2018-2019

 

 

Sobota

01.12.

g. 14.00

 

    I Kościuszki 52, 54, 56, 60, 68, 70, 72

    II Kościuszki 26, 28, 34, 34a, 36, 36a, 40, 42, 42a, 44, 46, 48, 50

    III Kościuszki 14, 14a, 16, 16a, 18, 18a, 22, 24, 24a

    IV Kościuszki 2, 4, 6, 8, 8a, 10, 12, 12a

 

Niedziela

02.12.

g. 14.00

 

    I Konopnickiej 2, 2a i Kościuszki 3, 5, 5a, 7, 9, 11, 11a

    II Kościuszki 41, 45, 47, 49, 51, 53, 53a, 55, 55a, 57, 57a, 59, 65, 67, 71

    III Kościuszki 31, 31a, 31b, 33, 35, 37, 37a, 39, 39a, 39b

    IV Kościuszki 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 27a

Sobota

08.12.

g. 14.00

 

    I Fliegera 12 (od dołu)

    II Fliegera 16 (od dołu)

    III Fliegera 14 (od dołu)

    IV Fliegera 4, 6, 8,10

 

Niedziela

09.12.

g. 14.00

 

 

    I Fliegera 3, 5, 7, 9, 11, 18

    II PCK 3, 5,2, 6, 8

    III PCK 10, 7, 9, 19

    IV Rymera 1, 3, 5, 7

    V Rymera 2, 4, 6, 8, 8a

Piątek

14.12.

g. 16.00

 

    I Andrzeja 2, 2a, 4, 4a, 8,10,12,14,16

    II Andrzeja 13, 13a, 15, 19, 21b, 23, 25, 27, 29

    III Andrzeja 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 7a, 9, 9a, 11, 11a

    IV Batorego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 9

    V Batorego 3, 3a, 5, 5a, 7 i Kopernika 2, 4a, 7, 9, 11, 13

 

Sobota

15.12

g. 14.00

 

 

    I Krzywa 2, 4, 8, 8a, 12, 10, 10a, 9, 7, 5, 3

    II Drzymały 4, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 17

    III Drzymały 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 13

    IV Ks. Kordeckiego 2, 2a, 4b, 4a, 5, 6 i Plac OMP 1, 3, 5

Niedziela

16.12.

g. 14.00

 

    I Ks. Kordeckiego 1, 1a, 3a, 3b i Plac OMP 2, 4, 4a

    II Stalmacha 16, 18, 18a, 20, 22, 26, 26a, 23

    III Kopernika 8, 12, 14, 14a, 16, 24

    IV Skłodowskiej 10, 10a, 12, 12a, 14, 24

 

Sobota

22.12

g. 14.00

 

 

    I Skłodowskiej 15, 17, 19, 21

    II Skłodowskiej 23, 25, 27, 29, 30

    III Skłodowskiej 36, 38, 40, 42, 46

    IV Skłodowskiej 39, 41, 43, 45, 47, 48 i Poniatowskiego 34

Czwartek

27.12.

g. 16.00

 

    I Poniatowskiego 13, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 29, 29a

    II Poniatowskiego 14a, 14b, 14c, 14d, 16, 16a, 16b, 18

    III Poniatowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

    IV Żwirki Wigury 12, 14, 16, 22, 24, 26, 32

    V Żwirki Wigury 1, 3, 3a, 5, 7, 10, 6, 4, 2

 

Piątek

28.12.

g. 16.00

 

 

    I Żwirki Wigury 23, 25, 25a, 27, 27a, 28, 29, 29a, 31

    II Zajączka 1-30

    III Barbary 7, 9, 12, 14, 16, 16a, 21

    IV Barbary 1, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f, 5g

    V Barbary 4, 6, 8, 10

 

Sobota

29.12

g.14.00

 

 

    I Kilińskiego 5, 7, 16, 20, 22, 22a, 15, 17 (szkoła),19, 21

    II Żwirki Wigury 9, 11,11a, 13, 15

    III Kilińskiego 24, 24a, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 48, 50, 52

    IV Głowackiego 8, 13, 17, 19, 21, 23, 23a

Niedziela

30. 12.

g.14.00

 

    I Jordana 2, 4, 6, 10, 12, 12a, 12b

    II Jordana 7, 13, 13a, 13b, 13c, 13d, 17, 19

    III Mikołowska 45, 47, 47a, 49, 49a, 53, 72, 54

    IV Mikołowska 40 (od dołu), 44, 46, 46a, 48

Środa

02.01.

g.16.00

 

    I Mikołowska 37, 39, 39a, 39b, 39c

    II Mikołowska 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15a, 17 i Kamienna 3, 5, 7, 11

    III Mikołowska 19, 19a, 21

    IV Mikołowska 18, 18a, 20, 20a, 20b, 28, 30

    V Mikołowska 33, 33a, 33b

Czwartek

03. 01.

g.16.00

 

    I Kozielska 6, 8, 10, 10a, 10b, 12, 14

    II Kozielska 1, 1a, 3, 3a, 5, 7, 9, 4, 2

    III Raciborska 31, 31a, 31b, 31c, 31d, 31e, 31f

Piątek

04. 01.

g. 16.00

 

    I Pl. Rostka 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a i Wilimowskiego 3, 5a, 5, 4a, 4, 6

    II Raciborska 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 35e

    III Raciborska 33, 33a, 33b, 33c, 33d, 33e, 33f

Sobota

05.01.

g. 14.00

 

    I Skalna 1, 3, 5, 2, 2a, 2b, 2c

    II Raciborska 14, 14a, 16, 16a, 18, 22, 24, 26

    III Raciborska 32, 34, 36, 38, 48, 48a, 54

    IV Strzelecka 11, 13, 15, 19, 21

 

Poniedziałek

07.01.

g.16.00

 

 

 

    I Raciborska 3, 9, 11, 13, 17, 19

    II Raciborska 40 (od dołu)

    III Strzelecka 17 (1-54)

    IV Strzelecka 17 (55-113)

    V Strzelecka 2, 4, 6, 3, 3a, 5, 5a, 7

 

Wtorek

08.01.

g. 16.00

 

 

    I Bpa Lisieckiego 4 (1-54)

    II Bpa Lisieckiego 4 (55-114)

    III Bpa Lisieckiego 6 (55-114)

    IV Bpa Lisieckiego 6 (1-54)

    V Bpa Lisieckiego 8, 10, 12, 14, 16, 18

 

Środa

09.01.

g. 16.00

 

 

    I Bpa Lisieckiego 13, 15, 17, 19, 21

    II Bpa Lisieckiego 23, 25, 25a, 27, 29

    III Bpa Lisieckiego 31, 33, 33a, 35, 37, 39

    IV Bpa Lisieckiego 7, 9, 11

    V Koszarowa 8, 8a, 8b, 8c, 10, 10a, 10b

Czwartek

10.01.

g.16.00

 

    I Koszarowa 3, 5, 5a, 5b, 5c, 11, 13, 15

    II Koszarowa 12,12a, 12b, 12c, 12d, 12e, 12f

    III Rochowiaka 20, 20a, 20b

    IV Bpa Gawliny 1, 3, 5 i Bpa Kubiny 7, 9

    V Bpa Adamskiego 5 (od dołu)

Piątek

11. 01.

g.16. 00

 

    I Rochowiaka 10, 12, 14, 16, 18

    II Bpa Adamskiego 13, 13a, 13b, 13c, 13d, 13e

    III Bpa Adamskiego 14, 14a, 16

    IV Bpa Adamskiego 18, 20 i Bpa Kubiny 5

    V Bpa Gawliny 2, 4 i Bpa Kubiny 3

 

Sobota

12.01.

g.14.00

 

 

    I Bpa Adamskiego 6, 8, 10, 12

    II Bpa Adamskiego 1, 3a, 3b, 2, 4

    III Bpa Adamskiego 9, 9a, 9b, 9c, 11, 11a

    IV Kard. Kominka 1, 2, 3, 7

Niedziela

13.01.

g.14.00

 

    KOLĘDA DODATKOWA

    (Zgłoszenia przyjmuje kancelaria parafialna w godzinach urzędowania)

    Tel. 032/2517-045

    Pn. 9.00-12.00 Cz. 9.00-12.00

    Wt. 9.00-12.00 15.00-17.30 Pt. 9.00-.12.00 15.00-17.30

    Śr. Nieczynna

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)