Kolęda 2019/2020

Kolęda 2019/2020

 

  Piątek

29.11.

g.16.00

 

I

II

III

IV

 

Bpa Adamskiego 4, 2, 3b, 3a, 1

Bpa Adamskiego 11a, 11, 9c, 9b, 9a, 9

Bpa Adamskiego 12, 10, 8, 6

Bpa Gawliny 4, 2 i Bpa Kubiny 3

  Sobota

30.11.

g.14.00

 

I

II

III

IV

 

Bpa Adamskiego 5 (od góry)

Bpa Adamskiego 13e, 13d, 13c, 13b, 13a, 13

Bpa Adamskiego 16, 14a, 14

Bpa Adamskiego 20, 18 i Bpa Kubiny 5

 

Niedziela

01.12

g. 14.00

 

 

I

II

III

 

Kard. Kominka 7, 3, 2, 1

Rochowiaka 18, 16, 14, 12, 10

Rochowiaka 20b, 20a, 20

 Piątek

06.12

g. 16.00

 

I

II

III

 

Bpa Gawliny 5, 3, 1 i Bpa Kubiny 9, 7

Bpa Lisieckiego 11, 9, 7

Koszarowa 10b, 10a, 10, 8c, 8b, 8a, 8

 Sobota

07.12.

g.14.00

 

I

II

III

 

Koszarowa 15, 13, 11, 5c, 5b, 5a, 5, 3

Koszarowa 12f, 12e, 12d, 12c, 12b, 12a,12

Bpa Lisieckiego 21, 19, 17, 15, 13

 

Niedziela

08.12,

g. 14.00

 

 

I

II

III

 

Bpa Lisieckiego 29, 27, 25a, 25, 23

Bpa Lisieckiego 39, 37, 35, 33a, 33, 31

Bpa Lisieckiego 4 (114-55)

 Piątek

13.12

g. 16.00

 

I

II            

III

IV

 

Bpa Lisieckiego 4 (54-1)

Bpa Lisieckiego 6 (114-55)

Bpa Lisieckiego 6 (54-1)

Bpa Lisieckiego 18, 16, 14, 12, 10, 8  

 Sobota

14.12

g. 14.00

 

 

I

II

III

IV

 

Strzelecka 17 (113-55)

Strzelecka 17 (54-1)

Strzelecka 21, 19, 15, 13, 11

Strzelecka 7, 5a, 5, 3a, 3, 6, 4, 2

 Niedziela

15.12.

g. 14.00

 

I

II

III

IV

 

Raciborska 54, 48a, 48, 38, 36, 34, 32

Raciborska 40 (od góry)

Raciborska 26, 24, 22, 18, 16a, 16, 14a, 14

Raciborska 35e, 35d, 35c, 35b, 35a, 35

 Poniedziałek

16. 12.

g.16.00

 

I

II

III

 

Raciborska 33f, 33e, 33d, 33c, 33b, 33a, 33

Raciborska 31f, 31e, 31d, 31c, 31b, 31a, 31

Raciborska 19, 17, 13, 11, 9, 3

 Wtorek

17.12.

g. 16.00

 

 

I

 

II

III

 

Pl. Rostka  3a, 3,2b, 2a, 2, 1 i Wilimowskiego 6, 4a, 4, 5a, 5, 3.

Kozielska 14, 12, 10b, 10a,10, 8, 6

Kozielska 2, 4, 9, 7, 5, 3a, 3, 1a, 1

 Środa

18.12

g.16.00

 

I

II

 

III

IV

V

 

Skalna 2c, 2b, 2a, 2, 5, 3, 1

Mikołowska 17, 15a, 15, 13, 11, 9, 7, 5 i Kamienna 11, 7, 5, 3

Mikołowska 21, 19a, 19

Mikołowska 30, 28, 20b, 20a, 20, 18a, 18

Mikołowska 33b, 33a, 33

 Czwartek

19. 12.

g. 16.00

 

I

II

III

IV

V

 

Mikołowska 39c, 39b, 39a, 39, 37

Mikołowska 54, 72, 53, 49a, 49, 47a, 47, 45

Mikołowska 48, 46a, 46, 44, 40 (od góry)

Jordana 19, 17, 13d, 13c, 13b, 13a, 13, 7

Jordana 12b, 12a, 12, 10, 6, 4, 2

 

 Piątek

20.12

g.16.00

 

 

I

II

III

IV

 

Gen. Zajączka 30-1

Kilińskiego 52, 50, 48,  40, 38, 36,  32, 30, 28, 26, 24a, 24

Głowackiego 23a, 23, 21, 19, 17, 13, 8

Kilińskiego 21, 19, 17 (szkoła), 15, 22a, 22, 20, 16, 7, 5

  Sobota

21. 12.

g. 14.00

 

I

II

III

IV

 

Barbary 21, 16a, 16, 14, 12, 9,7

Barbary 5g, 5f, 5e, 5d, 5c, 5b, 5a, 5, 3a, 3, 1

Barbary 10, 8, 6, 4

Żwirki  i  Wigury  15, 13, 11, 11a, 9

 Piątek

27.12.

g. 16.00

 

I

II

III

IV

 

Żwirki  i  Wigury  32, 26, 24, 22, 16, 14, 12

Żwirki  i  Wigury  2, 4, 6, 10, 7, 5, 3a, 3, 1

Żwirki  i  Wigury  31, 29a, 29, 28, 27a, 27, 25a, 25, 23

Poniatowskiego 34 i Skłodowskiej 48, 47, 45, 43, 41, 39

 Sobota

28.12

g.14.00

 

I

II

III

IV

 

Poniatowskiego 29a, 29, 30, 28, 26, 24, 22, 19, 17, 13

Poniatowskiego 18, 16b, 16a, 16, 14d, 14c, 14b, 14a,

Poniatowskiego 11, 9, 7, 5, 3, 1

Skłodowskiej 46, 42, 40, 38, 36

 Niedziela

29.12.

g. 14.00

 

 

I

II

III

IV

 

Skłodowskiej 24, 14, 12a, 12, 10a, 10

Skłodowskiej 21, 19, 17, 15

Skłodowskiej 30, 29, 27, 25, 23

Plac OMP 4a, 4, 2 i Kordeckiego 3b, 3a, 1a, 1    

 

 

Poniedziałek

30.12

g. 16.00

 

 

I

II

III

IV

 

Plac OMP 5, 3, 1 i Kordeckiego 6, 5, 4b, 4a, 2a, 2

Stalmacha 23, 26a, 26, 22, 20, 18a, 18, 16

Kopernika  24, 16, 14a, 14, 12, 8

Drzymały 13, 9, 7, 5, 3a, 3, 1

 

Czwartek

02.01

g.16.00

 

I

II

III

IV

 

Krzywa 9, 7, 5, 3, 12, 10a, 10, 8a, 8, 4, 2

Drzymały 17, 22, 20, 18, 12, 10, 8, 4

Batorego 9, 10, 8, 6, 4, 2a, 2, 1

Batorego 7, 5a, 5, 3a, 3 i Kopernika 13, 11, 9, 7, 4a, 2

 

Piątek

03.01.

g. 16.00

 

I

II

III

IV

 

Andrzeja 29, 27, 25, 23, 21b, 19, 15, 13a, 13

Andrzeja 11a, 11, 9a, 9, 7a, 5a, 5, 3a, 3, 1a, 1

Andrzeja 16, 14, 12, 10, 8, 4a, 4, 2a, 2

Rymera 7, 5, 3, 1

 

Sobota

04.01.

g.14.00

 

I

II

III

IV

 

Rymera 8a, 8, 6, 4, 2

PCK 19, 9, 7, 10

PCK 8, 6, 2, 5, 3

Fliegera 18, 11, 9, 7, 5, 3

 

Niedziela

05.01

g. 14.00

 

I

II

III

IV

 

Fliegera 16 (od góry)

Fliegera 14 (od góry)

Fliegera 12 (od góry)

Fliegera 10, 8, 6, 4

 

 

Wtorek

07.01

g. 16.00

 

 

I

 II

III

IV

V

 

Kościuszki 71, 67, 65, 59, 57a, 57, 55a, 55, 53a, 53, 51, 49, 47, 45, 41

Kościuszki 39b, 39a, 39, 37a, 37, 35, 33, 31b, 31a, 31

Kościuszki 27a, 27, 25, 23, 19, 17, 15, 13

Kościuszki 11a,11,9,7, 5a, 5,3 i Konopnickiej 2a, 2

Kościuszki 72, 70, 68, 60, 56, 54, 52

 

Środa

08.01

g.16.00

 

 

I

II

III

 

Kościuszki 50,48,46,44,42a,42,40,36a,36,34a,34,28,26

Kościuszki 24a, 24, 22, 18a, 18, 16a, 16, 14a, 14

Kościuszki 12a, 12, 10, 8a, 8, 6, 4, 2

 

niedziela

12.01.

g.14.00

 

 

 

KOLĘDA DODATKOWA

(Zgłoszenia przyjmuje kancelaria parafialna w godzinach urzędowania do czwartku 9 stycznia włącznie)

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)