Ogłoszenia duszpasterskie

  

III NIEDZIELAWIELKANOCNA 

18.04.2021

  

 1. Serdecznie zapraszamy dzisiaj w ramach nieszporów zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Drogi Światła. Są to biblijne spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem.
 2. Obchody liturgiczne tygodnia:

środa    - wspomnienie św. Anzelma bpa i dK,

piątek   - uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz., głównego patrona Polski.

 

 1. We wtorek o godz. 19.15 zapraszamy na modlitwę Słowem Bożym „Pozwól na słówko”. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą Pismo Święte.
 2. W środę po Mszy św. wieczornej Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza nas do udziału w Nabożeństwie Drogi Światła.
 3. W piątek o godz. 17.45 zapraszamy wszystkich czcicieli św. Ojca Pio na różaniec w intencjach polecanych wstawiennictwu tego świętego. Po różańcu będzie Msza św. za wszystkich czcicieli o. Pio i ich rodziny.
 4. Przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako Niedzielę Dobrego Pasterza, którą obchodzimy jako Światowy Dzień Modlitw za powołanych i o powołania. W tym dniu pragniemy modlić się o liczne i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii.
 5. Również w przyszłą niedzielę o godz. 19.30 zapraszamy na modlitwę kolejnym fragmentem Listu do Efezjan: „Wszystko poddał pod Jego stopy, a Jego ustanowił Głową dla Kościoła” (Ef 1, 22).
 6. W imieniu parafialnego Banku Żywności serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone dary produktów żywnościowych, które przeznaczone są dla najbiedniejszych osób i rodzin z naszej parafii.
 7. „Źródła ludzkich mocy i słabości” to cykl prowadzonych przez ks. proboszcza rozważań, do wysłuchania których serdecznie zapraszamy. Można je znaleźć na stronie internetowej naszej parafii i naszym parafialnym Facebooku.
 8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła za ławkami wystawione są „Gość Niedzielny” w cenie 6 zł oraz „Wspólnota” i komentarze do dzisiejszej Ewangelii.
 9. Świętujmy dzisiaj Dzień Pański, a na cały nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

 

 

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)
Facebook
';