Ogłoszenia duszpasterskie

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA

05.02.2023

  

  1. Serdecznie zapraszamy dzisiaj o godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia:

poniedziałek   – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.,

piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dz.,

sobota – wspomnienie NMP z Lourdes.

  1. W sobotę, we wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii będziemy obchodzić ten dzień w poniedziałek 13 lutego. W związku z tym Msza Święta do MB Fatimskiej w intencji chorych, jak już wcześniej informowaliśmy, zostanie w tym dniu wyjątkowo odprawiona o godz. 10.00. Mszę św. poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy naszych drogich chorych i starszych wiekiem parafian do udziału w modlitwie różańcowej i Mszy św., po której zapraszamy do salki pawilonu katechetycznego na agapę.
  2. W imieniu Parafialnego Banku Żywności dziękujemy za wszystkie złożone dary podstawowych produktów żywnościowych przeznaczone dla najbiedniejszych osób i rodzin z naszej parafii.
  3. „Wspieramy Szopienice” – w związku z tragedią w parafii ewangelicko-augsburskiej w Katowicach-Szopienicach w przyszłą niedzielę przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na ten cel. Można  również dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Caritas Archidiecezji Katowickiej: ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice, na rachunek o numerze 96 1050 1214 1000 0090 3169 8062. W tytule wpłaty należy wpisać: „Wspieram Szopienice”. W imieniu poszkodowanych w tej tragedii przekazuję wszystkim darczyńcom szczere Bóg zapłać! za dar serca i proszę o ich dalsze modlitewne wspieranie.
  4. Na stoliku przy figurze św. Antoniego wystawiony jest „Gość Niedzielny” w cenie 10 zł.
  5. Świętujmy Dzień Pański, a na nowy nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)
Facebook
';