Ogłoszenia duszpasterskie

  

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

15.05.2022

   

 1. Dzisiaj o godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
 2. Obchody liturgiczne tygodnia:

poniedziałek   – święto św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz. patrona      Polski,

sobota             – święto św. Jana Nepomucena, prezb. i męcz.

 1. We wtorek zapraszamy wszystkich Członków naszej Rady Parafialnej na spotkanie, które odbędzie o godz. 19.15 w salce pawilonu katechetycznego.
 2. W czwartek swoją kolejną rocznicę urodzin obchodzi ks. arcybiskup Wiktor Skworc metropolita katowicki. Pamiętajmy w tym dniu w naszej modlitwie osobistej i wspólnotowej o naszym Arcypasterzu.
 3. Również w czwartek o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii, którzy obchodzą kolejną rocznicę święceń kapłańskich: ks. Piotra Masarskiego, ks. Marka Zyzaka, ks. Pawła Rylskiego, ks. Mirosława Banasia i ks. Mateusza Włoska.
 4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy o godz. 15.00 na Mszę św. do Miłosierdzia Bożego oraz koronkę.
 5. W sobotę na Mszy Świętej o godz. 10.30 arcybiskup Wiktor Skworc udzieli sakramentu bierzmowania kandydatom do bierzmowania z naszej parafii i parafii Podwyższenia Krzyża Świętego. W związku z tym wydarzeniem w czwartek o godz. 18.00 zapraszamy do spowiedzi św. wszystkich kandydatów do bierzmowania, a po Mszy św. Wieczornej, około o godz. 19.15 odbędzie się próba z udziałem świadków bierzmowania. Z kolei w piątek o godz. 19.15 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do bierzmowania.
 6. Serdecznie zapraszamy wiernych do udziału w nabożeństwach majowych ku czci Matki Najświętszej, które odprawiamy w naszej świątyni codziennie w tygodniu o godz. 18.00, a w niedziele o 15.30.
 7. W imieniu parafialnego „Banku Żywności” serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone dary produktów żywnościowych, które przeznaczone są dla najbiedniejszych osób i rodzin z naszej parafii.
 8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła za ławkami wystawione są: „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł oraz „Wspólnota”.
 9. Świętujmy dzisiaj Dzień Pański, a na cały nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)
Facebook
';