Ogłoszenia duszpasterskie

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA

19.01.2020

 

 1. Serdecznie zapraszamy dzisiaj o godz. 15.30 na nieszpory.
 2. Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek      - wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.

Piątek        - wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i dK

Sobota       -  Święto Nawrócenia św. Pawła,  Apostoła

 1. Wczoraj rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan oraz o jedność chrześcijaństwa z innymi religiami.
 2. W czwartek o godz. 17.45 zapraszamy wszystkich czcicieli św. Ojca Pio na różaniec w intencjach polecanych wstawiennictwu tego świętego. Po różańcu będzie Msza św. za wszystkich czcicieli o. Pio i ich rodziny.
 3. W przyszłą niedzielę kolejną rocznicę urodzin obchodzi Paweł Rylski Serdecznie zapraszamy o godz. 12.30 na Mszę św. sprawowaną w jego intencji.
 4. Również w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 odbędzie się doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach.
 5. Nasz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na Zabawę Karnawałową do Sali Domu Parafialnego w sobotę 1 lutego od godz. 19.00 – 23.00. W programie dobra zabawa z wodzirejem, muzyka dla wszystkich, konkursy, loteria fantowa, ciepły i zimny bufet (ciasto, kawa, bigos). Dochód ze sprzedaży cegiełek (od 40zł) podczas zabawy karnawałowej w całości przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację naszej młodej parafianki Klaudii Wolny walczącej z chorobą Takayasu. Zapisy na zabawę karnawałową do niedzieli 26 stycznia w zakrystii lub mailem: ojciec75@wp.pl.
 6. W niedzielę 2 lutego o godz. 17.00 zapraszamy  na Koncert Kolęd. Wystąpią: Magda Anioł i Adam Szewczyk oraz zespół Familia Nostra. Dar serca złożony w tym dniu do puszek podczas charytatywnego koncertu wspomoże leczenie i rehabilitację Klaudii Wolny.
 7. Serdecznie dziękujemy za dary podstawowych produktów żywnościowych, które przeznaczamy dla najuboższych osób i rodzin z naszej parafii.
 8. Kolej na ferie – to projekt realizowany z inicjatywy Marszałka Województwa Śląskiego związany z bezpłatnymi przejazdami dzieci i młodzieży w dniach od 11-26 stycznia. Do bezpłatnych przejazdów uprawnia: ważna legitymacja szkolna lub dokument potwierdzający wiek w przypadku dzieci przedszkolnych.
 9. Świętujmy Dzień Pański, a na nowy nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)