Ogłoszenia duszpasterskie

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16.09.2018 

 

 

 1. Serdecznie zapraszamy dzisiaj o godz. 15.30 na nieszpory.
 2. Dzisiaj w Katedrze Chrystusa Króla Dzień Wspólnoty Dzieci Maryi. Początek godz. 14.00.
 3. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w naszych modlitwach zwłaszcza o pracownikach naszego Radia eM oraz Gościa Niedzielnego.
 4. Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek - święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży

Środa    - wspomnienie św. Januarego, bpa i męcz.

Czwartek - wspomnienie św. męcz. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy

Piątek  - święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

Niedziela  - wspomnienie o. Pio z Pietrelciny, prezb.

 1. We wtorek o godz. 19.15 serdecznie zapraszamy członków naszej Rady parafialnej na spotkanie, które odbędzie się w salce pawilonu katechetycznego.
 2. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Serdecznie zapraszamy o godz. 15.00 na Mszę św. do Miłosierdzia Bożego oraz Koronkę.
 3. Arcybiskup Wiktor Skworc zaprasza wszystkich młodych, którzy w tym roku przyjęli sakrament bierzmowania do wspólnego dziękczynienia w najbliższą sobotę 22 września o godz.9.30 do katowickiej Katedry.
 4. W niedzielę we wspomnienie św. o. Pio serdecznie zapraszamy o godz. 18.30 na Mszę św. sprawowaną w intencji czcicieli o. Pio i ich rodzin.
 5. Również w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich rodziców na spotkanie w sprawie przygotowań do przyjęcia tego sakramentu. Spotkanie to odbędzie się w Sali domu parafialnego.
 6. Dyrekcja szkoły podstawowej nr 15 i Miejskiego Domu Kultury „Bogucice - Zawodzie” zapraszają na piknik rodzinny, który odbędzie się 22 września w godzinach 13.00-17.00 na terenie szkoły.
 7. W imieniu parafialnego „Banku Żywności” dziękujemy za wszystkie złożone dary podstawowych produktów żywnościowych, przeznaczonych dla najbiedniejszych osób i rodzin z terenu naszej parafii.
 8. Świętujmy Dzień Pański, a na nowy nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)