Duszpasterze

 

PROBOSZCZ:

ks. kan. dr hab. ANDRZEJ NOWICKI
urodzony 05.04.1961
święcenia kapłańskie 31.01.1987
ustanowiony: 2012

 

 

WIKARIUSZE:

ks. Andrzej Piszczek
święcenia kapłańskie 13.05.1989
ustanowiony: 2015

 


KAPELAN SZPITALI: MSW oraz im.prof. E. MICHAŁOWSKIEGO

 

ks. Szymon Karnówka
urodzony 08.11.1988
święcenia kapłańskie 18.05.2013
ustanowiony: 2016


ks. Rafał Mandel
święcenia kapłańskie 12.05.2012
ustanowiony: 2015

 

ks. mgr lic. MAREK ZYZAK
urodzony 22.10.1978
święcenia kapłańskie 10.05.2003
ustanowiony: 2013

 


KAPELAN ARESZTU ŚLEDCZEGO w Katowicach,

KAPELAN SZPITALA im. S. LESZCZYŃSKIEGO

REZYDENT:

ks. mgr ZDZISŁAW TOMZIŃSKI
urodzony 25.12.1964
święcenia kapłańskie 13.05.1989


DYREKTOR I KAPELAN ARCHIDIECEZJALNEGO DOMU HOSPICYJNEGO im. JANA PAWŁA II w Katowicach

Zapamiętaj mnie (90 dni)